Menü
Sepetim
Açılışa Özel Tüm Ürünlerde 20% İndirim.

Gizlilik Politikası

Gözde OPTİK (“2021”) İşbu Gizlilik Politikası ile kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatılmış olduğunuzu ve kişisel verilerinizin burada belirtilen şekilde kullanılmasına onay verdiğinizi kabul etmektesiniz.


Site Çocuklar Tarafından Kullanılamaz

Web sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz on sekiz (18) yaşın altındaki çocuklar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmamıştır ve çocuklardan bilerek herhangi bir kişisel bilgi toplamıyoruz. Lütfen çocukların web sitemiz aracılığıyla bize bilgi göndermelerini yasaklayan Kullanım Şartlarımıza bakın. Çocukların bize kişisel bilgi gönderdiğini tespit edersek, bu bilgileri derhal silmek için tüm makul önlemleri alacağız. Yetişkinler, çocuklar adına sipariş verebilir.


Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gözde Optik, bu Gizlilik Politikasını değiştirme hakkını saklı tutar. Güncellenmiş veya değiştirilmiş bir Gizlilik Politikası bu web sitesinde yayınlanacaktır ve en son güncellendiği tarihi içermelidir. Gizlilik Politikasındaki değişiklikler, ilan tarihinden itibaren geçerlidir. Bu web sitesini kullanmanız, en güncel Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi onaylar.Nasıl Bilgi Toplarız

Bize sağladığınız bilgilere ve web sitemizi kullanımınızdan elde ettiğiniz bilgilere dayanarak bilgi toplarız. Satın alma gibi şeyler yapmak istiyorsanız kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekir. Bu bilgiler belli süreç içerisinde bizde bulunmalıdır ve bu bilgiler korunmaktadır.
Topladığımız Bilgi Türleri 

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde topladığımız bilgiler, tarayıcı ayarlarınız, bize aktif olarak hangi bilgileri sağladığınıza ve hangi bağlantıları tıkladığınıza bağlıdır. Aşağıdaki bilgiler, web sitemiz aracılığıyla aktif olarak bize göndererek bize sağlamayı seçtiğinizde topladığımız bilgilerdir:


Adınız ve soyadınız;

E-posta adresiniz;

Telefon numaranız;

Sosyal medya sitelerinde kullandığınız isimler;

Fotoğraflar (gözlükleri sanal olarak denemenizi sağlamak için yüzünüzün fotoğrafı gibi);

Kredi kartı bilgileri ve ilgili fatura bilgileri.

Bize aktif olarak gönderdiğiniz bilgilere ek olarak, İnternet protokolü (IP) adresleri, kullandığınız İnternet tarayıcısı türü, İnternet servis sağlayıcınız (İSS), girdiğiniz veya çıktığınız sayfalar gibi bilgileri de otomatik olarak toplayabiliriz web sitemiz, web sitemizde gezindiğiniz yol, bilgisayarınızın veya cihazınızın işletim sistemi ve tarih ve saat bilgileri. Bu tür otomatik olarak toplanan bilgileri bireysel ve toplu olarak toplarız ve saklarız.

 

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz

Bize verdiğiniz bilgileri siparişlerinizi işlemek, soruları yanıtlamak, gerektiğinde sizinle iletişim kurmak, müşteri hizmetlerini iyileştirmek ve diğer şirket içi ticari amaçlarla kullanırız. Web sitesi kullanımınızdan toplanan bilgileri, web sitesi kullanım eğilimlerini analiz etmek, web sitesini yönetmek ve geliştirmek ve web sitemizi ziyaret eden ve kullanan kişilerin türleri hakkında bilgi derlemek için kullanırız.